Haftanın tüm stresini geride bırakın şimdi tekne zamanı

 Kiralık tekne konusunda  haydidenize.com

Çeşme Gezi Tekneleri

Birçok balıkseverin tercih ettiği Çeşme balık avı, avlak meralar bakımından çok yüksek potansiyele sahiptir. Avlak sahaların çipura, levrek ve mercan yönünden zengin oluşu tüm oltaseverlerin ilgisini çekmektedir.  Bereketli avlar için tekneleri inceleyin.     

Seferihisar Gezi Tekneleri

Birçok balıkseverin tercih ettiği Seferihisar balık avı, avlak meralar bakımından çok yüksek potansiyele sahiptir. Avlak sahaların çipura, levrek ve mercan yönünden zengin oluşu tüm oltaseverlerin ilgisini çekmektedir.  Bereketli avlar için tekneleri inceleyin.     

Körfeziçi Gezi Tekneleri

Birçok balıkseverin tercih ettiği Körfez İçi balık avı, avlak meralar bakımından çok yüksek potansiyele sahiptir. Avlak sahaların çipura, levrek ve mercan yönünden zengin oluşu tüm oltaseverlerin ilgisini çekmektedir.  Bereketli avlar için tekneleri inceleyin.     

İzmir' de mavi geziler konusunda en iyi kaptanlar haydidenize.com'da !

Kaptanınızı tanıyın, size neleri sunduğuna göz atın ve karar verin

Urla Gezi Tekneleri

Balık çeşitliliği bakımından tüm balıkseverlerin ilgisini çeken Urla'da onlarca farklı tür balığı hedefleyen balıkavı turlarıyla birçok deneyimli kaptan tekneleriyle sizlere hizmet vermeyi bekliyor. Merkez ve Özbek balık avı turları için teknelere göz atın. 

Foça Gezi Tekneleri

Balık çeşitliliği bakımından tüm balıkseverlerin ilgisini çeken Foça'da onlarca farklı tür balığı hedefleyen balıkavı turlarıyla birçok deneyimli kaptan tekneleriyle sizlere hizmet vermeyi bekliyor. Merkez ve Özbek balık avı turları için teknelere göz atın. 

Karaburun Gezi Tekneleri

Balık çeşitliliği bakımından tüm balıkseverlerin ilgisini çeken Karaburun'da onlarca farklı tür balığı hedefleyen balıkavı turlarıyla birçok deneyimli kaptan tekneleriyle sizlere hizmet vermeyi bekliyor. Merkez ve Özbek balık avı turları için teknelere göz atın. 

Şimdi bir tekne bulun ve güzel İzmir'in muhteşem koylarında maviliklerin keyfini sürün

Kaptan deneyimi, tekne özellikleri ve teknik donanımları inceleyin ve haydidenize.com'un sergilediği onlarca tekneden birini seçin. 

Güzelbahçe Gezi Tekneleri

İzmir'e yakın olması sebebi ile kolayca ulaşılabilen Güzelbahçe'de körfezde bir çok farklı türü hedefleyen balık avı turları düzenlenmektedir. Sizde Güzelbahçe' de meralara hakim kaptanlarla keyifli bir balık avı turu için şimdi teknenizi seçip avın keyfini çıkarın.

Dikili Gezi Tekneleri

Birçok balıkseverin tercih ettiği Dikili balık avı, avlak meralar bakımından çok yüksek potansiyele sahiptir. Avlak sahaların çipura, levrek ve mercan yönünden zengin oluşu tüm oltaseverlerin ilgisini çekmektedir.  Bereketli avlar için tekneleri inceleyin.     

İnciraltı Gezi Tekneleri

İzmir'e yakın olması sebebi ile kolayca ulaşılabilen İnciraltı' nda bir çok farklı türü hedefleyen balık avı turları düzenlenmektedir. Sizde Güzelbahçe' de meralara hakim kaptanlarla keyifli bir balık avı turu için şimdi teknenizi seçip avın keyfini çıkarın.