GENEL MİSYONUMUZ

Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde bir çok farklı şehirde, farklı liman ve mendireklerde bağlı bulunan, farklı niteliklerde kullanıma hazır teknelerimizi maviye tutkulu, keyif sahibi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Gerek masmavi koylarda keyif veren huzur dolu geziler, gerekse bereketli denizlerimizdeki onlarca balık türünü hedefleyen balık avı turlarını hiç bir aracıya ihtiyaç duymadan ve ödeme yapmadan doğrudan tekne sahipleriyle yada kaptanlarla iletişime geçerek güvenli ve kaliteli bir deneyimle keyif dolu gerçekleştirmenizi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda tüm gücümüzle farklı alternatiflerin tümünü bir arada size sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.  

VİZYON SAHİBİ KURUMSAL VE KALİTELİ SUNUM

Kuruluş amaçlarımız doğrultusunda bir çok alternatifi tek bir platform üzerinden geniş bir yelpaze ile müşterilerimizin tercihlerine sunmayı hedefliyoruz. Maviye tutkusu olan, hangi gelir grubundan olursa olsun tüm müşterilerimizi kendi ihtiyaç ve planlamacılarına hitap eden teknelerimizi  kolaylıkla seçebilecekleri ortamı yaratıyoruz. Eksikliği yaşanan bu platform sayesinde kaptanlarımıza da ne istediğini bilen müşterilerimize doğrudan ulaşma imkanı sunmayı hedefliyoruz.

O ZAMAN BAŞLIYORUZ

Şimdi yapmanız gereken dilediğiniz bir lokasyondan keyif ve ihtiyaçlarınıza göre bir tekne belirleyip konusunda uzman kaptanlarımızla iletişime geçmek olacaktır. Tüm konforunuzun düşünüldüğü, ihtiyaçlarınıza göre donanımlandırılmış teknelerimizle masmavi koylarda huzur veren eğlenceli turlarınızı planlayın.